×

Language

Lõikeketas 125x2.5x22 AS46T/AS30T inox CUT+GRIND superior T42 DRONCO 1123270100

kood: 
00010131
Saadavus: Laos
Lõikeketas tavalise ja roostevaba terase, monoliitsete materjalide ja profiilide jaoks. Lõikamine ja lihvimine toimub ühe operatsioonina
1,10 € /tk.
Toote hinnale lisandub käibemaks.
Pildid on illustreeriva tähendusega

Eriseeria tööstusettevõtetele ja professionaalidele. Ketta tehnilised omadused lasevad edukalt töödelda suuremat osa tuntud terasemarkidest.Kõrgekvaliteedilise abrasiivtera ja sideaine erikoostis vastab kõrgendatud nõuetele. See optimeerib tootlikkust, pikendab seadmete ja abrasiivketta kasutusaega, lühendab lõikeaega ja hoiab kokku materjalikulusid.


• Valmistatud Saksamaal vastavalt EN 12413 ja oSa nõuetele.


Omadused: Esimene lõikeketas, mida tohib kasutada ka lihvimiseks. Ketta 2.5 mm või 3.5mm paksuse juures suur lõikekiirus. Võimaldab eemalda ebatasasused ja lihvida ketast vahetamata. See säästab aega ja raha. Kettad on läbinud kontrolli sõltumatus instituudis ja saanud kinnituse, et ketas talub koormusi vastavalt ohutustehnika ja kehtivate standardite nõuetele.


Kasutusalad: Sobib tavalise ja roostevaba terase, värviliste metallide, monoliitsete materjalide ja profiilide jaoks. Lõikamine ja lihvimine toimub ühe operatsioonina.